WikDict
English
↔
Lietuvių kalba
Recent
English ↔ Italiano
English ↔ Español
Français ↔ Português
English
English ↔ Français
English ↔ Deutsch
English ↔ Русский
English ↔ Suomi
English ↔ Polski
English ↔ Español
English ↔ Italiano
English ↔ 中文 (zhōngwén)
English ↔ Nederlands
English ↔ Svenska
English ↔ Português
English ↔ Ελληνικά
English ↔ 日本語
English ↔ Čeština
English ↔ Català
English ↔ Български език
English ↔ Türkçe
English ↔ Kurdî
English ↔ Dansk
English ↔ Latine
English ↔ Gaeilge
English ↔ Norsk
English ↔ Bahasa indonesia
English ↔ Lietuvių kalba
lietuvių kalba
Lietuvių kalba ↔ 中文 (zhōngwén)
Lietuvių kalba ↔ English
Lietuvių kalba ↔ Deutsch
Lietuvių kalba ↔ Français
Lietuvių kalba ↔ Русский
Lietuvių kalba ↔ Polski
Lietuvių kalba ↔ Svenska
Lietuvių kalba ↔ Nederlands
Lietuvių kalba ↔ Ελληνικά
Lietuvių kalba ↔ Kurdî
Lietuvių kalba ↔ Suomi
Lietuvių kalba ↔ Čeština
Lietuvių kalba ↔ Italiano
Lietuvių kalba ↔ Español
Lietuvių kalba ↔ 日本語
Lietuvių kalba ↔ Português
Lietuvių kalba ↔ Català
Lietuvių kalba ↔ Türkçe
More…
About
Reader
Blog
Downloads
sense – English–Lietuvių kalba translations
Translate
🇬🇧 en
lt 🇱🇹
sense
noun
/sɛns/ , /sɛnts/ , /sɪns/ , /sɪnts/
meaning or reason
prasmė
conscious awareness
jausmas
,
jutimas
manner by which living beings perceive the physical world
nuojauta
,
uoslė
sensing
skaitymas
make sense
suprasti
sixth sense
šeštasis pojūtis
Wiktionary Links
English:
sense